هودار( نگه دارنده خوبی)!

چراغی اینجا روشن خواهم کرد، چراغی به کیفر تنهاییم.

شهروند امروز
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۸/٢٥  

آزادی بیان!!!!!

هنوزم میشه از این واژه در زبان فارسی یادی کرد؟ شهوند امروز هم تعطیل شد! یعنی تعطیلش کردند! بازهم همان قصه تکراری! شاید این مطلب آخری خیلی برای بعضیا سخت اومده. یادم نمیره وقتی که خاتمی از لاجوردی به عنوان سرباز خادم انقلاب و خدمتگذار مردم یاد کرد چقدر واسه همه ماها سخت اومد. در مورد لاهوتی خیلی کم می دونم. ولی اینکه اول پسرش و بعد خودش رو به اون شکل کشتن نشونه دیگه ای از جنایتهایی هست که بعد از بهمن 57 و به اسم انقلاب و خدمت به مردم صورت گرفته و هنوز هم داره صورت می گیره. وقتی هم کسی صداش در میاد سریع توی سرش میزنن و می خوان صداشو هیچ کس نشنوه. به هر صورت جای شهروند امروز مثل خیلی از نشریات دیگه مثل سلام، طوس، شرق، هم میهن و... خالیه.

این مطلب شهروند امروز درباره قتل آقای لاهوتی و فرزندش را از دست ندهید.+

 


 
حالا که چی!!!!
ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۸/۱٥  

گیرم که علی کردان دستش رو شد! گیرم که استیضاحش کردند!‌گیرم که از وزارت کشور انداختنش بیرون! دیگه که چی؟

گیرم که انتخابات آمریکا دیروز برگزار شد! گیرم که نزدیک ٣/۴ افرادی که می تونستند در انتخابات شرکت کردند (حضور پرشور مردم همیشه در صحنه انقلابی آمریکا!!!) شرکت کردند!!!! گیرم که همشون شعارشون رای به تغییرات بود!!! حالا واسه ما که چی؟

گیرم که افشین قطبی رفته یه دلال برزیلی آورده کنار دستش! گیرم که این دلاله به جای کنار دستش بودن شده خار شستش!! گیرم که اگر بازی بعدیش رو گند بزنه لوکا میاد سرجاش می شینه!! حالا همه اینا شد! تو میخوای چی کار کنی؟

چقدر خبر زیاده!!! این یعنی اینکه همه ماها آدمهای باخبری هستیم؟ از چی خبر داری که من خبر ندارم؟ بگو!!!!

 

پ.ن. برای رضا!!! داداش اینا پس لرزه های تاهل نیستا!! اینا یعنی اینکه وقتی CPU داغ می کنه مثل واشین باید فقط روش آب یخ ریخت!!!