هودار( نگه دارنده خوبی)!

چراغی اینجا روشن خواهم کرد، چراغی به کیفر تنهاییم.

راننده گان اتوبوس، تنظیم خانواده و رییس جمهور!!!
ساعت ۱٠:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/۸/۱  
عجب روزگاری شده!!! باور کنید.... دیگر کار به جایی رسیده که مردها هم قرص ضد بارداری مصرف می کنند، ان هم نه هر مردی... مردهایی به هیبت رانندگان اتوبوس... خودتون اونها رو با اون سیبیلهایی که نصفش تو دهن اومده و سینه پشمالو با یقه باز و دست روغنی در حالی که دارند به مهستی گوش می دهند و رانندگی می کنند تصور کنید دیگر قرص ضد بارداری برایتان مشخص می شود عجب قدرتی دارد... در کنار همین خبر هم شنیده می شود که آقای رییس جمهور با رویکردهای تنظیم خانواده مخالفت کرده اند و خانوده ایرانی را شایسته داشتن بیش از دو بچه می دانند( البته بنده به شخصه فکر می کنم که خانواده ایرانی شایسته خیلی چیزهای دیگری هست که قبل از فرزند بیشتر باید به فکر آنها باشد) اما اگر رانندگان محترم اتوبوس از این قرصها سوءاستفاده نکنند، دیگر کسی مثل آقای رییس جمهور عزیز ما به فکر مخالفت با این پدیده شوم نمی افتد... من از اول هم گفته بودم که اعتیاد بلای خانمان سوز هست اما فکر نمی کردم که پای آن به سوزاندن مملکت هم بلند شود... قبلاً برای رد گم کردن توی ازمایش  کارهای دیگر بود ولی الان با این اتاقهای با شیشه های یکطرفه کار همه سخت شده، چند نفر را می شناسم که برای ازدواج آبرو و حیثیتشان دچار خط شده است... حالا هم از این طرف... نتیجه عملی این قضیه به کجا می رسد؟
زنان دیگر از روشهای تنظیم خانواده استفاده نمی کنند( چون ما در کشور ظرفیت 120 میلیون آدم بیکار را داریم... اشتغال ایجاد می کنیم، دانشگاه می زنیم و به خودشان می گوییم برای خودشان تدریس کنند و خودشان به خودشان شهریه دهند تا گردش پولی ایجاد شود، حالا اگر هیچ نفعی هم برای خودشان نداشت ما می توانیم پز دهیم که سطح سواد را در جامعه برده ایم بالا و به قول یکی از دوستان به مردم دکترای غول کشی می دهیم) هر چه فرزند بیشتر ساعت کاری کمتر ... برخی از زنان شاغل برای اضافه کاری بچه بیشتر می آورند و با اینکه به سر کار نمی روند و اضافه کاری هم می گیرند و مشکلات خانوادگی کمتر می شود( این را جزو نتایج روانشناختی قضیه هم می شود گذاشت... قابل توجه خانواده درمانگران عزیز)
اقتصاد دانان دنیا به این تیجه می رسند که برای خروج کشورهایشان از بن بست اقتصادی کلیه وسایل تنظیم خانواده را از دور خارج کرده و یا لا اقل با دستکاری کمی در آنها توطئه افرادی را که می خواهند از این وسایل استفاده کنند خنثی نمایند.
اخلاقیون هم به این نتیجه می رسند که اعتیاد خوب است به خاطر اینکه وسایل پیشگیری از بارداری را به مصرف می رساند و کمبود آنها در کشور احساس می شود و قیمت آنها می رود بالا و هر آدمی نمی تواند آنها را خریداری کند و به هر صورت کشور می تواند به نزدیک 200 یا حتی 300 میلیون برسد... در آینده نزدیک به فکر 1 میلیارد خواهیم بود.
سیاسیون هم می توانند سر مردم را اول به افزایش وسعت خانواده بدون کیفیت روابط در این خانواده ها گرم کنند سپس آنها آنقدر درگیر مشکلات یک لقمه نان می شوند که هیچ دردسر دیگری را نمی توانند برای دیگران ایجاد کنند.
یک کلمه حرف جدی: بابا به محض احساساتی شدن و بدون مشورت نباید هر حرفی را زد... گاهی بازخورد این حرفها در جامعه خیلی بدتر از آن هست که فکر می کنیم!!!