هودار( نگه دارنده خوبی)!

چراغی اینجا روشن خواهم کرد، چراغی به کیفر تنهاییم.

جنبش به اصطلاح عدالت خواه دانشجویی!!!
ساعت ۱٢:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٢/٢٦  
یه کم به خودت که زحمت بدی روی این لینک کلیک کنی خبری که مربوط به امروز هست رو می تونی بخونی
http://www.baztab.com/news/67014.php
عنوان تجمع دانشجويان مقابل دفتر رئيس‌جمهور یه کم تورو به بعضی چیزها امیدوار می کنه. بالاخره دانشجوها هم به فکر افتادند که مطالباتی که از دولت در زمان انتخابات به آنها وعده داده شده بود را پیگیری کنند، اما چند خط اول را که می خوانی کم کم کل قضیه دستت می آید... با تکیه به برخی چیزها می خواهند خودشان را توجیح شده قرار دهند اما چند سوال در ذهن آدمهایی مثل من به وجود می آید....
دوستان عدالت خواه من در دانشگاهها، برای من از پیش از ورود به دانشگاه مفهوم عدالت آرمانی بود که حاضر بودم تمام وجود خودم را در جهت دست یافتن به آن بگذارم، همیشه هم به دنبال این عدالت در جاهایی بودم که فکر می کردم نیست، دادگاه، زندان، آفریقا، افقانستان، فلسطین و همیشه هم در برابر تضییع کنندگان این حق، با وجود اینکه هیچگاه دوست نداشتم به کلمه دشمنی فکر کنم، ولی این کلمه به ذهنم می رسیده آدمهایی مثل بوش، بن لادن، ملاعمر و ... اما توی دانشگاه چشمم به خیلی چیزها روشن شد، باز شدم و دیدم که عدالت فقط در آنجایی که فکر می کنم ضایع نمی شود. در جلوی چشمم در دانشگاه، در گنار گوشم در خیابانهای شهرم، در کنار تمام آدمهایی که دوستش دارم در همه جا باید دنبال این عدالت باشم.... اما امروز... دوستان دانشجویی که نام جنبش عدالت خواه دانشجویی را یدک می کشند شاید یادشان رفته باشد که در حق تمام دوستانشان چه بی عدالتی های در دانشگاه، در خیابانها، در کارگاه و کارخانه، در مدرسه و حتی خانه افراد می شود. دوست من بیا یکبار دیگر فکر کن... همین که به تصمیمی که روی سرنوشت آینده کشورت می تواند تاثیر بسیاری بگذارد و بخشی از وجهه بین المللی من و تو و تمام مردم این خاک به آن وابسته است اعتراض می کنی، چرا که این اعتراض حق همه ماست... چراکه هر جا نقصی می بینیم باید اعتراض کنیم، چرا که همین تصمیم تاثیر گذار هم نباید دچار جریان جوگیری همیشگی دولت مردان تمام ادوار ما بشود.... در کنار اینکه به همه اینها فکر می کنی ... در کنار همه اینها... به این هم کمی فکر کن:
آیا به عدالت در جایی که درس می خوانی هم فکر کرده ای؟ چند نفر از آنهایی که آنجا هستند چه در مقام استاد، چه در مقان دانشجو . چه در هر پست و جایگاه دیگر بر اساس شایستگی واقعی خود با انجا رسیده اند؟