هودار( نگه دارنده خوبی)!

چراغی اینجا روشن خواهم کرد، چراغی به کیفر تنهاییم.

انتقاد
ساعت ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٩/٥  
دوست عزیزی که حتی جرات نداشت اسم خودش رو بذاره!!! چه برسه به اینکه یه لینک هم به خودش بده و راهیی برای گرفتن پاسخ در توضیح بر نوشته جنبش به اصطلاح عدالت خواه ... آمده و به به من برچسب خود فروخته میزند!!! اما من نه مثل ریییس جمهوری هستم که بیام و از منتقد خودم تقدیر کنم و ببا دست خودم به او جایزه بدم و نه مثل اون یکی رییس جمهوری که وقتی در مراسمی که از منتقدش تقدیر می کردن شرکت کرد جرات نداشت اون رو یه نگاه کند!!! حُکماً می دانید منظورم چه کسانی هستند!!
بگذریم خود فروخته بودن شاهین جان تعریفی دارد!!! اما با آنچه امثال تو فکر می کنند 95% جوانان این مملکت خودفروخته می شوند!!! شاهین عزیز می دانم که از آنچه در دانشگاههای این کشور ،که روزی به عنوان بستر علم و تمدن بشری به خود می بالید، به اندازه هیچ می دانی!!!! فکر نکن من همه را می دانم چرا که من حتی از تمام زندگی همان هیچ را هم ندانستم! در جایی که منتقد را بزغاله بدانند و بعد به جایزه برایش زنگوله بخرند که هر جا رفت بفهمند این بزغاله کجاست چه جای نقد به یکدیگر می ماند... برو آقا جان که آدمهای امثال تو در اینجا و همه جای دنیا کم نیستند، برو در یک دانشگاه و دستشویی اساتید را با دستشویی دانشجویان مقایسه کن!!! برو و غذاخوری دانشجویان را با آنجایی که آقای رییس بسیجی دانشگاه غذا می خورد مقایسه کن!!! عموهای من هم بسیجی بودند.... باور نداری برو خیابان پیروزی-خیابان پرواز مسجدی هست که اسمش را دقیقاً یادم نیست! اسم پایگاه بسیج آنجا را نگاه کن!!! برو اول خیابان صفا از طرف همین خیابان صفا، جلوی ایستگاه اتوبوس عکس سه شهید را روی دیوار کشیده اند، اسمهای سه شهید را بخوان!!! آن بسیجی ها همه رفتند. کدامشان ارثیه میلیاردی برای فرزندان خود گذاشتند؟ کدامشان در عروسی فرزندشان 25 نوع غذا به شکم ادمها شکم سیر تر از خودشان ریختند؟ کدامشان در مراسم تشییع جنازه شان 30 اوتوموبیل بنز از اقوام و فرزندانشان حضور داشتند؟ در مراسم آنها تمام خیابان برادران شهید کلینی بسته بود ولی یک نفر حتی با یک اوتومبیل مدل بالاتر از 50 حضور نداشت (سال 65 را می گویم). عدالت این بود که غلامرضای چند ماهه سالها بدون پدر، بزرگ شود و پشتوانه ای برای آینده اش نداشته باشد؟ عدالت این بود که آن یکی عموی عزیزم که اگر کمی جستجو کنی می فهمی الان چه کاره است سهم ارث این بچه یتیم را بالا بکشد و به خاطر قدرتی که از صدقه سر پدر همین بچه به دست آورده بود دست هیچ کس به جایی بند نباشد؟
عجبا از بسیجیان امروز و آنروز، عجبا از عدالت در معنای امروز و در معنای دیروز!!! دانشجویی 6 تا  12 ماه در یک پروژه زحمت می کشد زمانی که به چاپ مقاله می رسد اسم استاد باید قبل از دانشجو بیاید؟ چرا که نمره دست استاد است؟ چا که فارغ التحصیل شدن این دانشجو منوط به امضای همین استاد است؟ برو و رزومه استاد بسیجی نمونه دانشگاه را که الان رییس دانشگاه است را از قسمت ریاست در سایت همین دانشگاه دانلود بکن!!! این آقا چگونه هم رییس دانشکده بوده هم تدریس می کرده و هم 5 تا طرح تحقیقاتی در همان سال ثبت کرده و هم در آزمایشگاه مشغول کارهای تحقیقاتی بوده؟؟؟؟ رییس اون یک دانشگاه تو شهرستان را نگاه کن که پسرش دوست پسر رییس جمهور بوده، خانه خودش ستاد انتخاباتی رییس جمهور بوده!!!! آقای عدالت محور!!! اینها بود شعارهایت؟ اینها بود شعار شایسته سالاری؟ آیا ابوذر به حضرت علی نزدیکتر از مالک اشتر نبود؟ آیا محبت نسبت به ابوذر در دل حضرت علی و پیامبر بیشتر از محبت نسبت به امثال مالک نبود؟ چی شد که ابوذر هیچ جا حکومت نکرد ولی مالک اشتر انتخاب شد؟ برو 10 سال برای علم تلاش کن و بعد از آن تو را کنار آدمی بگذارند که یم سال تلاش کرده (از همین حافظان کل قران بپرسید چند ماه تمام وقت روی حفظ قران وقت گذاشته اند!!! با قرانی که من در خانه دارم می شود روزی 3 صفحه با فونت حدودا 24 و قطع رحلی) عجب عدالتی است که 10 سال تلاش تو با یک سال تلاش دیگری یکسان است!!! عجب عدالتی است که قشر عظیمی از جوانان این مملکت را از تلاش برای آینده دلسرد کرده است!! وااسفا!! ما همان قومی هستیم که پیامبر گفته خودشان به دست خودشان نابود می شوند!!! ما نه نیاز به موشکهای آمریکایی داریم و نه نیاز به خرابکاران اسراییلی تا ما را نابود کنند!!! دوستان، ما خودمان برای خودمان کافی هستیم!!!