هودار( نگه دارنده خوبی)!

چراغی اینجا روشن خواهم کرد، چراغی به کیفر تنهاییم.

کجا بودی آقای آرمین؟؟؟؟
ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۱۱/٦  

من اعلام می كنم كسانی شایسته شماتت هستند كه كه اصل میزان رای ملت است را به میزان رای یك تن است بدل كرده اند.

كسانی شایسته شماتت هستند كه درخارج اعلام می كنند كه ایران در دوره ریاست جمهوری آنها آزادترین دوران را سپری می كند اما هشتاد درصد از منتقدین خود را در انتخابات رد صلاحیت می كنند.

كسانی شایسته شماتت هستند كه به اندازه متحدان كمونیست وسوسیالیست خود تحمل دموكراسی وانتخابات آزاد را ندارند.

كسانی شایسته شماتت هستند كه با عملكرد خود در انتخابات ملت بزرگ ایران را در برابرمردم افغانستان، بولیوی ونیكاراگوئه شرمسار كرده‌اند.

اینها سخنان آدمی است که وقتی نوحه ی اما حسین گوش می کند سرتاسر صورتش پر از اشک می شود و وقتی از او بپرسی برای چه گریه می کنی می گوید که به خاطر ظلمی که یزیدیان بر امام حسین روا داشته اند!!!

راستی آقای آرمین شما کجا بودید وقتی هم خطان شما را که شما زیاد از ایشان خوشتان نمی آمد رد صلاحیت می کردند؟ یادم هست که نایب رییس مجلس بودید؟؟ اشتباه که نمی کنم؟ نشستی وئ هیچ نگفتی!!! چرا گفتی ولی فقط محکوم کردی!!! آقای کروبی شما چطور؟ رییس مجلس بودی ولی صدات در نیومد!!!! فقط خواستی با وسط داری کردن خودت را تو دل هر دو طرف شیرین کنی؟ حالا چی؟ شماهایی که یک عمر حکم حکومتی را رد کرده اید برای برگشتن به جریان بازی دنبال آن هستید؟

افتضاح است!!! از آن هم یک قدم آنورتر!!!

نمی دانم خودتان را فریب می دهید یا مردم را یا هر دو را باهم؟

ظلم بر همه روا می کنند و پرچم امام حسین را بلند می کنند!!! ای تمام اعتقاداتان بر کمرتان بزند! این ظلمی که امروز بر من و امثال من رواست نتیجه آنچه شما گفتید و کردید و آدمهای ابلهی چون ماست که پذیرفتند.