هودار( نگه دارنده خوبی)!

چراغی اینجا روشن خواهم کرد، چراغی به کیفر تنهاییم.

موسوی لاری جوک تعريف می کند؟ آقای کروبی با شما هم هستم!!!
ساعت ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۱۱/۱٦  

نمی دونم آدم مجبوره  یک سری حرفهایی رو بزنه که سر و ته اونها رو خودش از هم تشخیص نمیده؟ آخه خدا پدرتو بیامرزه چرا چرت می گی؟ میدونی با این تعداد دوطلب منطقا و بر اساس بهترین حالت بیشتر از ۲۵ تا صندلی برای اصلاح طلبان توی مجلس نمی مونه؟ توی این دوره چند تا بود؟ حتما میگید ۲۰ تا؟ بابا دست وردار!!! آقای رییس ستاد اصلاح طلبان!!!! قضیه همان میله یه سر داغه شده واسه شما دیگه؟ سر داغشم داره دستتونو می سوزونه؟ وقتی خاتمی بره و برای وزیرای کابینه اش بخواد چک و چونه بزنه و کروبی هم دائم بیاد بگه من اون موقع اومدم توی مجلس جلوی تند روی بعضی ها رو بگیرم نشد و خودش رو از یه جریان دیگه بدونه!!! این ۲۵ تا صندلی رو می تونید بزارید وسط و آهنگ بزارید و دورش بگردید. تا آهنگ رو قطع کردید هر کس زودتر نشست اون می تونه نماینده بشه!!!

آقای لاری شعارهای اولی که در هنگام شکل گیری ائتلاف می زدید چی شد؟ بهارستان هشتم یعنی چی؟ یعنی قبرستان هشتم؟ چرا از اول انتظار مجلس اصلاح طلب نداشتید؟ چرا؟ از روبرو شدن با آدمهای دروغگوی دولت نهم می ترسید؟ یا شایدم شما هم مثل خیلی آدمهای دیگر می خواهید جمهوری اسلامی با حرکتهای اینها به همان بن بستی که الان در تمام دنیا همه منتظر آن هستند برسد؟ جنگ را دوست دارید؟ آقای کروبی مگه همه اینهایی که الان رد صلاحیت شدن از اونایی هستند که توی اون مجلس تحصن کردند؟ گرای اون آدمها رو همه شنیدیم چطوری به وزارت کشور دادن!! اگر جای دیگر هم بودن بازم به دلایل دیگر رد صلاحیتشون می کردند. راستی سرلیستتون هم رد شد؟ آقای منتجب نیا؟ بارها نزدیکای منزلشان ایشان را شبها در حالیکه نان گرفته و یا خرید دیگری کرده بودند و سعی می کردند در تاریکی به افکارشان آرامش دهند دیدم. الان فکر می کنید بازهم تاریکی شبها برای ایشان از تاریکی نگاه بعضی افراد در برابر رد صلاحیتها سخت تر است؟

اینبار می خواهید چی سمبل کنید تا محبوبیت کاذب خود را در میان مردم از دست ندهید؟ مردمی که وقتی می توانستید برای آنها کاری بکنید نکردید!!! برای جوانهایی که به پای دروغهای شما و سیاست بازیهای شما سوختند!! برای همه آنهایی که می توانستید و نکردید؟ وقتی می خواهید به کسانی مثل احمد بورقانی فکر کنید واژه اخلاق را دوباره برای خودتان مرور کنید. بین اخلاقیات در نزد شما و در نزد آنها چقدر تفاوت بود؟ برای احمدهای بروقانی آینده چه می کنید؟ اصلا برایتان فرقی می کند؟