هودار( نگه دارنده خوبی)!

چراغی اینجا روشن خواهم کرد، چراغی به کیفر تنهاییم.

روز از نو روزی ما همون مال دیروز
ساعت ٩:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۱٢/٦  

۱- این لوگویی که سمت چپ نوشته ها می بینید لوگوی حمایت از فیلم زیبا و مظلوم سنتوری است. از خوانندگان وبلاگم که این فیلم را دیده اند (به هر صورتُ!!!) تقاضا می کنم کمک خودشون رو به این حساب بریزند.
۲- نقد غیرمنصفانه سنتوری در سایت تابناک واقعا نشان دهنده سطح درک بعضی از انشانها از معضلات جامعه امروز ماست و اینکه فکر می کنند تا وقتی کسی توی خیابون ادرار نمی کنه یعنی دیگه مثانه و کلیه نداره نداره!!!

۳-این استاد اسپانیایی که تو دانشگاه بارسلون به ما پذیرش داده می خواد چهارشنبه با دو نفر دیگه سه تایی با من مصاحبه کنند (نامردا چند نفر به یه نفر!!!).

۴ نوشته قبلی متاسفانه بر عکس گفته مسئولان پرشین بلاگ نشون میده که نوز با فرمت نوشته هایی که از نرم افزار وورد وارد صفحه می شوند سازگار نیست. خودتون به بزرگواری خودتون ببخشید.

۵- افشین قطبی فکر می کنه بره تیم ملی از حاشیه سازی می تونه فرار کنه. لااقل اینطور بیان کرده، اما پرونده تیم ملی توی۲ جام جهانی قبلی رو فراموش کرده و یا اصلا نخونده.

۶-کلمنته با دست پس می زنه با پا پیش می کشه!!! دل کفاشیانو به آتیش می کشه!!!

۷- امروز حتی پا تو کفش بهروزم کردم، به فیاض گیر ندادم!! امیرم که صبح حالشو تو آزمایشگاه گرفتم!!!! پس همین هفتمیش اخریشه.