آقای هاشمی دروغگو دروغگوست، چه چپی باشد چه راستی! فرق تو با احمدی نژاد در چیست؟

این روزها در بالاترین فیلمی از سخنرانی محسن هاشمی مدیرعامل شرکت مترو در همایش مهندسی طرح خط 7 متروی تهران به اشتراک گذاشته شده بود که خیلی مورد توجه قرار گرفت. راستش من نسبت به شخص محسن هاشمی احساس خاصی ندارم، نه منفی و نه مثبت. از نوع برخورد با خانواده ایشان و شخص ایشان هم ناراحت شدم، چون میدانم الان توی مترو تهران با چه مشکلاتی دارند کارشان را به پیش می برند. ولی نکته ای که بسیار مورد توجه قرار گرفت این ادعا بود که خود احمدی نژاد رئیس ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس ششم بوده است. با بقیه ادعاهای ایشان کاری ندارم، اما می خواهم یک چیز را یادآوری کنم، آن هم این است که هر آدمی در هر طرف ماجرا و با هر درجه از اعتبار و دانش وقتی دروغ می گوید درغگو است. نمی دانم ایشان چرا یک همچنین ادعایی را مطرح کرده اند ولی تا آنجایی که من به خاطر دارم، و البته صفحه ویکی پدیای احمدی نژاد هم آنرا تایید می کند، خود احمدی نژاد در انتخابات مجلس ششم کاندیدا بوده است و مسلما نمی توانسته رئیس ستاد انتخاباتی شخص دیگری باشد. در آن انتخابات ایشان در تهران 68 شد یعنی بعد از قصه گوی ظهرهای جمعه آقای محمدرضا سرشار که 67 شده بود.

البته خاطر نشان می کنم که نام احمدی‌نژاد در فهرست 30‌نفره موسوم به ائتلاف خط امام و رهبری کنار نام‌های هاشمی رفسنجانی، محمد جواد لاریجانی، حداد عادل و الهام بوده است ولی ایشان خودش کاندیدا بوده است.

نکته آخر اینکه، یاد همه مان باشد آنچه که این چند ماه این جریان را بوجود آورده است نفرت از دروغگویی و کم فهم دانستن عامه مردم است، چیزی که سیاستمدارن ما باید بفهمند که دیگر جواب نمی دهد. مردم ما شیفته دانستن هستند و نگاه بالا به پایین و عوام نگاه کردن آنها از سوی هر شخصی باشد از سوی آنها مطرود است. اقایان که آنجا نشسته اید از اینگونه نگریستن به مردم دست بردارید. اگر خودتان تلاشی در جهت افزایش دانش این مردم نمیکنید، اگر ارتقا دانش عمومی در این مملکت برایتان پشیزی اهمیت ندارد، پس انهایی را این کار را می کنند پس نزنید. لطفا مردم را حمق فرض نکنید.

/ 4 نظر / 23 بازدید
ازمن به تو

گیس و گیس کشی مترو و دولت و بیچاره شدن مردم[کلافه][منتظر]

دوست شما

سلام فکر می کنمایشان اشتباه لفظی کرد‌ در انتخابات ریاست جمهوری احمدی نژاد برای هاشمی فعالیت می کرد و مسئول ستاد بود در سال 72 فکر می کنم

محسن همتي

سلام@ يك اشتباه در صحبت شما هست. اتفاقا احمدي‌نژاد به دليل آن كه در ليست بود مسووليت ستاد نارمك را قبول كرد. محور آقاي هاشمي بود به عنوان سرگروه روحانيت مبارز و ستاد متعلق به كل ستاد بود. اما اين كه آقاي احمدي‌نژاد در انتخابات 76 رئيس ستاد ناطق بود كه بي شك درست است. ضمنا اگر آقاي احمدي‌نژاد مخالف هشت سال رياست جمهوري آقاي هاشمي است، چرا تا روز آخر استاندار ماند؟ احمد توكلي بيرون آمد از دولت موسوي، غفوري فرد بيرون آمد و از همان زمان تا امروز منتقد موسوي‌ند... كاملا هم حق دارند. اما رفتار احمدينچاد دور از لوطي گري است، لوطي مدرن!

فرید صلواتی

مرا ببخشید که این خاطره را تعریف می کنم . چه کنم چند صباحی بود که عجیب فکرم را مشغول کرده بود .نمی توانستم به تنهایی حملش کنم مجبور شدم آن را عریان کنم[ناراحت]