امان از روزگار

۱-رضا داره میره سربازی، دلم براش خیلی تنگ میشه (رضا و بهروز جزو معدود آدمایی هستند که میشه باهشون گفتگو کرد و بعد از همسرم الهام!!! صمیمی ترین دوستهایی هستند که از دانشگاه گیلان دارم) به هر صورت امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشه (آش پشت پاشو از بهروز می گیرم!!!! مگه بدون آش پشت پا کسی رو می فرستن آش خوری؟

۲- فیاض عزیز ظاهراً مالزی سرو سامون گرفته، خدا رو شکر بر نمیگرده!!! جدا از شوخی خیلی دوست دارم این بار اینکار رو نیمه تموم نذاره و با مدارج بالای عملی و با چند مقاله چاپ شده درست حسابی از اونجا به یه جای بهتر بره. ولی در مورد هم خونه اش می ذارم وقتی عکساشونو فرستاد اظهار نظر می کنم (کی به تو گفته حالا بیا نظر بده!!!)

۳- خاله زهرمو بعد از مدتها پیدا کردم!!! انقدر خوشحال شدم!!! (علی کوچولو)

۴- صربها سفارت امریکا رو اتیش زدند (ایندفعه نمی دونم مقامات کشور عزیزمون از این حرکت خوششون اومده- یه جوری توی خبرها اعلام می کنند که ... ولش کنید زیادم مهم نیست)

۵- کار کلینیکی رو از این هفته شروع کردم، بیشتر از اون چیزی که فکر می کردم از آدم انرژی می گیره ولی آدم می تونه در آخرش احساس مثبتی داشته باشه.

۶- توی یه چیز باهام همفکری کنید: شما اگر از آلمان، اسپانیا، کانادا و استرالیا پذیرش داشته باشید کدوم رو ترجیح میدید؟ (هر کس بگه ایران خودم با دستای خودم از بالای برج میلاد پرتش می کنم پایین!!!)

۷- خاتمی جزو معدود افراد رده بالای جمهوری اسلامی حساب می شد که وجهه بین المللی مثبتی دارند ولی با اشتباهی که در عکس العمل نشان دادن در برابر مساله ترور مقنیه انجام داد تا حد زیادی زیر سوال رفته و در نهایت این مساله می تونه برای کشور خطرناک باشه (توهم نیست!!! خیلیا الان میگن که ایرانیا در بهترین سطح فکریشون باز طرفدار تروریسم هستند و از آن حمایت می کنند پس باید باهاشون برخورد مستقیم کرد و انتظار اصلاح ازشون نباید داشت) حالا وقتی می گم اول فکر کن بعد حرف بزن! حرف منو قبول نمی کنی. همه شون مثل هم؟؟؟!!

۸- احمدی نژاد و طرفداراش توی این دو هفته به خاطر ادبیات هتاکی و بد دهنی علنی شون (اول دارو دسته فاطمه رجبی که اصلا به بددهنی معروفه به خاطر لپ قرمزی خوندن سید حسن خمینی!!! بعد خود آقا که به خاطر جرثومه فساد خوندن اسرائیل از طرف بان کی مون مورد خطاب قرار گرفته) دچار مشکلاتی شدن ولی کیه که بفهمه مشکل کار کجاس!! شایدم براشون مهم نیست که اونجایی که نشستن به عنوان یه ایرانی نگاه کرده می شن و نه فلانی و غیره!!!

۹- اگه یه بار دیگه اینتر بزنم میشه ده تا!!!

۱۰- اینم دهمیش!!! خداحافظ J

/ 2 نظر / 17 بازدید
فیاض خاک

عجب خوشحالی شد ما برنمیگردیم!! آقا این رضا رو بگو قبل از فتن خداحافظی یادش نره...

امیر

به نظر من خیلی خوبه. فقط یکم وقتشو بیشتر کنید.